OFFICE 365
od 16 zł netto miesięcznie

Office 365 to usługa dostępna na zasadzie subskrypcji, która umożliwia korzystanie z najnowszych wersji aplikacji Office oraz innych usług świadczonych w chmurze.
Chmura w Firmie

Wdrożenie Office 365 dla Firm

Jeśli myślisz o wdrożeniu Office 365 w swojej firmie i nie wiesz jak podejść do tematu lub masz obiekcje przed wejściem w chmurę napisz do nas. Przygotujemy plan działania krok po kroku. Migrujemy pocztę do Office365 z hostingów takich jak home.pl, z serwerów pocztowych Zimbra, Exchange itp. 

Co to jest Chmura?

Nazwa chmura to tak naprawdę marketingowe określenie usług w Internecie. Aczkolwiek chmura w dzisiejszych czasach to coś więcej niż serwer wirtualny w Internecie, skrzynka pocztowa w Internecie lub strona www. Jest to kilkadziesiąt lub nawet kilkaset usług, które mogą zainteresować firmy z różnych branż od małych jednoosobowych firm po wielkie korporacje. Załóżmy, że chcielibyśmy stworzyć system, aplikację e-commerce, która nie wymaga od nas zakupu serwera wirtualnego w chmurze. Wybieramy model tzw. serverless application czyli aplikacja nie wymagająca serwera, konfigurujemy usługę wedle naszych wymagań i oddajemy do użytku. Oczywiście pod spodem jest serwer, który obsługuje naszą aplikację jednak nie martwimy się o zasoby tj. pamięć RAM, przestrzeń dyskowa, procesor czy aktualizację systemu. Ponadto, jeżeli w danym czasie nasza aplikacja zostanie przeciążona przez użytkowników z powodu zwiększonego zainteresowania klientów naszym produktem, system automatycznie zwiększy zasoby na czas wzmożonego ruchu. Gdy ruch się ustabilizuje usługa zostanie przeskalowana do pierwotnych wartości. Płacimy tylko za wykorzystane zasoby.

 

Co to jest Office 365 ?

Office 365 to zintegrowane środowisko aplikacji i usług zaprojektowane, aby pomóc Ci w realizowaniu Twoich pasji i rozwijaniu Twojej firmy. Uzyskaj aplikacje, takie jak Word, Excel, PowerPoint i inne, aktualizowane co miesiąc o najnowsze funkcje i aktualizacje zabezpieczeń.
Korzystaj z poczty e-mail w chmurze, aby docierać do klientów i współpracowników niezależnie od tego, gdzie się udasz.
Współpracuj za pomocą usługi Microsoft Teams, nowego centrum pracy grupowej, w którym można czatować, organizować spotkania i udostępniać pliki.
Zapisuj pliki w usłudze OneDrive z magazynem o rozmiarze jednego terabajta pamięci online, umożliwiając dostęp do nich na różnych urządzeniach i w drodze.
Zarządzaj firmą za pomocą aplikacji biznesowych, które umożliwiają zarządzanie harmonogramem klientów, fakturowaniem, poleceniami itp. — wszystko w jednym miejscu.
Przewiń do góry